Pronájem

Pronájem haly

Chcete utužit vztahy se svými kolegy na firemním večírku, ale nemáte ho kde uspořádat? Nebo máte v plánu oslavu narozenin nebo jinou soukromou party se svými přáteli? Pokud ano, jste tady správně. Nabízíme pronájem prostorné haly pro každou příležitost. K tomu vám můžeme zapůjčit audiotechniku včetně mikrofonu, a samozřejmě taky dataprojektor a plátno.

Naše hala je pro teambuildingy jako stvořená. A pokud nemáte inspiraci, jakým způsobem ho pojmout, i s tím vám můžeme pomoci. Clubwash to jsou totiž především hospodské kvízy, které jsou ideální alternativou teambuildingové aktivity, která dokáže nadchnout každého. A pro vaši firmu ho ušijeme přímo na míru. Kdo ví, třeba budete překvapení, komu to ve vaší firmě nejvíc pálí… A komu taky ne. Garantujeme vám, že po tomto teambuildingu vás vaši zaměstnanci budou ve firemní kuchyňce už jen vynášet do nebes. Více informací o možnostech pořádání hospodského kvízu jako teambuildingu najdete na www.pubquiz.cz.

Jestli nechcete řešit byznys, ale uspořádat pořádnou party, naše hala vám je samozřejmě taky k službám. Komu by se chtělo doma uklízet nepořádek a obávat se, co vaší soukromé akci řeknou sousedi. Uspořádejte oslavu v Clubwashi, nebudete se muset ničeho podobného obávat a ještě k tomu budete mít plný servis. To zní dobře, ne?

Pronájem silent vybavení

Pořádáte rádi velké večírky, ale vaši sousedi nesdílejí vaše nadšení? Uspořádejte si s přáteli vlastní silent akci a můžete konečně prohýřit celou noc bez toho, aniž byste kohokoliv rušili! Pohled na lidi, kteří tančí v tichu, je navíc k nezaplacení.

Silent vybavení sestává ze speciálně vybavených bezdrátových Silent disco sluchátek a bezdrátového FM vysílače. Sluchátka jsou volně nastavitelná na velikost hlavy, mají také ovladač hlasitosti a tlačítko na přepínání mezi dvěma kanály. Kvalita zvuku Silent disco sluchátek je velmi vysoká, od čistých výšek až po dunící hloubky.

FM vysílač obsahuje dva vstupy pro vysílání kanálů A a B. Díky tomu se nemusíte bát, že by se někdo na vašem večírku nudil. Najednou uspokojíte milovníky popíku i fanoušky metalu.

FM vysílač má radius okolo 300 metrů. Lze tak hrát v několika místnostech, ale i v několika patrech.