Co u nás najdete

CLUBWASH::Brno
Dobroty

Jestli nemáte v plánu prát nebo si zahrát hospodský kvíz, můžete do Clubwashe prostě přijít posedět a strávit u nás příjemný večer. V nabídce máme kromě obvyklých dobrot i teplá jídla, takže můžete přijít rovnou po škole nebo po práci i bez večeře, hlady neumřete.

Zábava

V druhé části podniku je prostorná hala, ve které se po většinu týdne hraje oblíbený hospodský kvíz. Je tady i stolní fotbálek, který si můžete kdykoliv zahrát. Ale jestli máte raději skutečný fotbal nebo jakýkoliv jiný sport, přijďte si zafandit na přenosy ze sportovních utkání. Ty pouštíme na baru na velké obrazovce. Pokud jde ale opravdu o hodně, promítáme i vzadu na velkém plátně.

Hry

Na své si přijdou i ti, kteří zrovna nejsou sportovními nadšenci nebo chtějí jednou za čas vyzkoušet něco jiného než hospodské kvízy. Jednou do měsíce pořádáme v Clubwashi večer s deskovými hrami, kde můžete zjistit, kdo je nejlepší osadník z Katanu, nejmazanější stavitel citadel nebo nejlepší obchodník s nemovitostmi nebo koňmi. A máme i mnoho jiných her, o kterých jste ještě neslyšeli. Každý si přijde na své!

Ohledně aktuálního programu sledujte náš Facebook