PubQuiz

CLUBWASH::Brno

Clubwash, to je hlavně hospodský kvíz. Hrajeme až pětkrát týdně ve třech jazykových verzích. Pondělí, úterý a středa patří českým kvízům. V závěru pracovního týdne přivítáme i cizince žijící v Brně. Čtvrtky jsou věnované anglické verzi PubQuizu a co 14 dní v pátek zde vládne na ruském kvízu azbuka. Kromě toho jednou za čas vymyslíme nějaký tematický speciál.

Nikdy jste o PubQuizu neslyšeli? PubQuiz neboli hospodský kvíz je vědomostní týmová hra oblíbená po celém světě. O co jde? Vědět více než soupeř a dokázat, že si stále něco pamatujete ze školních lavic! Představte si populární soutěže z televizních obrazovek (Riskuj, AZ kvíz, Milionáře), zaměňte gauč za příjemně strávený večer v okruhu přátel s vaším oblíbeným pitím a natřete to ostatním. Zní to dobře? Zkuste to s námi!

CLUBWASH::Brno

PubQuiz se může stát také zajímavou alternativou pro firemní teambuilding. Kvíz vám ušijeme na míru podle oboru, kterým se vaše firma zabývá. A vaši zaměstnanci nebo kolegové vás budou za tuto originální zábavu vynášet do nebes, to vám garantujeme. Pro hru můžete navíc využít naši halu, která je pro kvízy přímo jako dělaná. Jestli vás tento nápad zaujal, neváhejte nás kontaktovat a společně všechno vymyslíme.

Vše k jednotlivým kvízům najdete na našem Facebooku